Masažai

Kol analizuosite galite pasiklausyti gražios muzikos
  
----------------------------------------------------------------------
Массаж. Точечный массаж, техника,активные точки - БАТ
----------------------------------------------------------------------







Organu tašku projekcija pėduose akupunktūra.



Dešinioji pėda ( vaizdas iš apačios, nuo žemės)
1.Galva, smegenys, kairioji pusė;
2.Priekiniai sinusai, kairioji pusė;
3.Smegenėlės, galvos smegenų žievė;
4.Hipofizė;
5.Nervas, kairysis smilkinys;
6.Nosis;
7.Sprandas;
8.Kairioji akis;
9.Kairioji ausis;
10.Dešinysis petys;
11.Dešinysis trapecinis raumuo;
12.Skydliaukė;
13.Prieskydinė liauka;
14.Plaučiai ir bronchai, dešinėje pusėje;
15.Skrandis;
16.Dvylikapirštė žarna;
17.Kasa;
18.Kepenys;
19.Tulžies pūslė;
20.Saulės rezginys;
21.Antinksčiai, dešinė pusė;
22.Inkstai dešinėje pusėje;
23.Šlapimtakiai dešinėje pusėje;
24.Šlapimo pūslė;
25.Plonoji žarna;
29.Skersinė gaubtinė žarna;
35.Kairysis kelis;
36.Lytiniai organai, kiaušidės dešinėje pusėje;
38.Klubo sąnarys dešinėje pusėje;
57.Nervinė sistema;
60.Kelio sąnarys;
61.Gerklė.

-------------------------------------------------------------------------------------------


Kairioji pėda (vaizdas iš apačios, nuo žemės)
1.Galva, smegenys, dešinioji pusė;
2.Priekiniai sinusai, dešinioji pusė;
3.Smegenėlės, galvos smegenų žievė;
4.Hipofizė;
5.Nervas, dešinysis smilkinys;
6.Nosis;
7.Sprandas;
8.Dešinioji akis;
9.Dešinioji ausis;
10.Kairysis petys;
11.Kairysis trapecinis raumuo;
12.Skydliaukė;
13.Prieskydinė liauka;
14.Plaučiai ir bronchai kairėje pusėje;
15.Skrandis;
16.Dvylikapirštė žarna;
17.Kasa;
20.Saulės rezginys;
21.Antinksčiai, kairėje pusėje;
22.Inkstai kairėje pusėje;
23.Šlapimtakiai kairėje pusėje;
24.Šlapimo pūslė;
25.Plonoji žarna;
29.Skersinė gaubtinė žarna;
30.Nusileidžianti gaubtinė žarna;
31.Tiesioji žarna;
32.Analinė anga;
33.širdis;
34.Blužnis;
35.Kairysis kelis;
36.Lytinės liaukos, kiaušidės kairėje pusėje;
38.Klubo sąnarys kairėje pusėje;
57.Nervinė sistema;
60.Kelio sąnarys;
61.Gerklė.

Vidpadžiai



------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------
Elastinių žiedų, grudų (sėklų) naudojimas taškiniam masažui Su-Džok
SU-DŽOK terapijos pradininkas – Pietų Korėjos profesorius Pak Čže Vu.Plaštakos (SU) ir pėdos (DŽOK) – tai ypatingos kūno sritys, kuriose yra sistemos, gydančios mūsų organizmą Pagal savo topografiją plaštaka yra labai panaši į žmogaus kūno topografiją. Plaštakos nykštys (pirmais pirštas) atitinka galvą ir kaklą – trumpa išsiskiriančios kūno dalį. Rodomasis (smaližius, antras) ir mažasis (penktas) pirštai atitinka kojas. Delno dalis prie nykščio atitinka krūtinės ląstą, o visas delnas – pilvo ertmę. Panaši padėtis ir pėdoje.
Sąvoką „JAN" ir „IN". Norint surasti žmogaus organų atitikimo tašku ir sistemas rankų plaštakose ir kojų pėdose reikia suprasti „jan" ir „in" sąvokas.Išorinės plaštakų ir pėdos pusės vadinamos „jan" , o vidinės pusės – „in". Populiariai kalbant, „jan" vadinamos kūno dalys, kurias apšviečia saulė, kai mes stovime abejomis kojomis ant žemės, pasilenkiame ir rankomis atsiremiame i ką nors prie žemės. „Jan" – tai viršutinių galūnių išorinė pusė, pakaušis, nugara, sėdmenys. Tai plaštakų ir pėdų išorinė pusė. Vadinasi, jeigu skauda, pavyzdžiui, stuburkaulį, gydančių taškų reikia ieškoti išorinėje plaštakų ir pėdų pusėje. „In" pusė – yra kūno priešakyje ir vidinėse galūnių pusėje (delnai ir padai). Jei, pavyzdžiui, skauda širdį, reikia gydančiųjų taškų ieškoti delnuose.

A – dešinė plaštaka ir dešinė pėda:2-asis pirštas atitinka dešinę ranką3-asis pirštas atitinka dešinę koją4-asis pirštas atitinka kairę koją
B – kairė plaštaka ir kairė pėda:2-asis pirštas atitinką kairę ranką3-asis pirštas atitinka kairę koją4-asis pirštas atitinka dešinę koją5-asis pirštas atitinka dešinę ranką
Vidaus organų atitikimas plaštakose ir pėdose
blužnis – 11dvylikapirštė žarna – 9galva – 1 gimda – 14kaklas – 2kasa – 10kepenys, tulžies pūslės - 7krūtinės ląsta – 3 šlapimo lytiniai organai – 16pilvo ertmė – 4plaučiai – 6plonosios žarnos – 13 skrandis – 8storoji žarna -12širdis – 5pūslė – 15
Kairės rankos delno pusėje ir kairės pėdos pusėje matome žmogaus organų ir sričių vaizdą iš priekio.
Kairė ranka ir kairė koja (žr. 10 pav.)1-septintas stuburo kaklo slankstelis,2-septintas ir aštuntas stuburo krūtinės slanksteliai, 3-pirmas stuburo juosmens slankstelis,4-penktas stuburo juosmens slankstelis, 5-išeinamoji anga,6-inkstas (kairysis)
Jame galime atrasti organų projekcijos orientyrus žmogaus kūno užpakalinėje pusėje; jie projektuojasi plaštakos ir pėdos išorinėje pusėje. Plaštakų ir pėdų išoriniai paviršiai atitinka liemens ir galvos užpakalines sritis, stuburą, galūnes ir organus: inkstus, antinksčius, storąją žarną (tiesiąją žarną).Plaštaka ir pėda be, savo pagrindinių funkcijų, atlieka ir „distancinio" valdymo funkcijas. Dirgindami skaudančius taškus, mes veikiame ir į sergančius kūno organus ir sistemas – tuo būdu gydome daugelį ligų.Taigi norėdami pasigydyti, visų pirma turime atrasti nesveiko organo ar kūno srities atitikimo taškus, kuriuo galime nustatyti neaštriu daiktu (diametras 2-3 mm): plastmasiniu ar kitokių pagaliuku, degtuku ir t.t.
Ieškant skausmingų taškų, padeda rentgeno, ultragarso tyrimai.Skausmingų taškų paiešką ir tolesnį gydimą pagal atitikimo sistemą būtina atlikti srityje, vadovaujantis paveikslais (žr. pav.), nes daugelio žmogaus kūno organų projekcija dešinėje ir kairėje plaštakoje ir pėdoje – skirtinga.Dirginti sergančio organo ar kūno srities atitikimo taškus (plotus) galima:
Elastiniu žeidu (žr. 11 pav.),Klijuojant grūdus (sėklas) (žr. 12 pav.),Masažuojant (taškinis masažas) neaštriu daiktu (diametras 2-3 mm) (žr. 13 pav.).


Poveikio (spaudimo stiprumo) skausmingiems taškams ar kūno sritims, - pagal atitikimo sistemą, - efektas priklauso nuo to, kaip giliai jie yra išsidėstę nuo priekinės ar užpakalinės kūno pusės paviršiaus. Gydimą reikia pradėti nuo plaštakos ir pėdos, kuri yra nesveiko organo ar kūno srities (pirminis atitikimas) pusės, o paskui pereiti prie kitos kūno pusės (antrinis atitikimas). Pavyzdžiui, kepenys yra išsidėstę dešinėje kūno pusėje, todėl pradedame dirginti kepenų atitikimo taškus dešinėje plaštakoje ir dešinėje pėdoje.Elastiniai žiedai gali būti nešiojami, užmovus ant plaštakos ar pėdos pirštų arba galima juos trinti ant pirštų. Labai geri rezultatai pasiekiami, gydant galvos, kaklo, viršutinių ir apatinių galūnių ligas. Greitai išnyksta galūnių raumenų traukuliai vaikams, kurie serga cerebraliniu paralyžiumi.Grūdų terapija – unikalus gydymo metodas pagal atitikimo sistemą. Grūdai (sėklos) čia gydo kaip natūralus stimuliatorius. Grūdai yra gyvas organizmas. Jie sukelia silpną elektromagnetinę bangą, kuri pereina į nesveiką organizmo sritį ir tuo būdu ją gydo. Gydimui galima naudoti bet kurios grūdus (sėklas): soros, linų sėmenis, kanarėlėms skirtą lesalą ir t.t.Grūdai prilipdomi prie skausmingo atitikimo taško leikpleistru ir gali būti nešiojami daugeli valandų ir parų.Naudoti grūdus rekomenduojama sergant skrandžio – žarnyno, kvėpavimo takų, sąnarių ligomis.Siekdami padidinti organizmo imunitetą ir atlikti ligų profilaktiką, turėtumėme gniaužyti saujoje 2-3 kaštonų vaisius po 8-10 min. 2-3 kartus per dieną. Taip mes masažuojame visus delno taškus, kurie atitinka įvairius organus. Taškinis masažas neaštriu suapvalintu daiktu (diametras 2-3 mm). Nesveikų organų ir kūno sričių masažas prieinamas kiekvienam ir padeda gydyti praktiškai visas ligas. Ypač efektyviai jis veikia, siekiant pagerinti regėjimą ir klausą. Esant susirgimų paūmėjimui (migrena, inkstų ir kepenų skausmai, stenokardija ir kt.), būtina masažuoti nesveikų organų ir kūno sričių atitikimo taškus (sritis) 5-8-10 min., kol savijauta pagerės. Kasdieninis taškinis masažas suteikia galimybę žymiai sutrumpinti bendrą gydimo trukmę.Sergant sunkiomis chroniškomis ligomis, būtina kreiptis į SU-DŽOK terapijos gydytoją – specialistą, kuris pritaikys gydymą adatomis, magnetėliais, prideginimo ir kitus metodus.Šiame leidinyje nurodytos labiausiai paplitę ligos (simptomai) ir topografinės sritys plaštakose ir pėdose, kurias reikia paveikti pagal atitikimo metodus ir būdus. 


LYGŲ GYDIMAS
Akių ligos 14 pav.angina 15 pav.apalpimas 16 pav.ausų ligos  17 pav.burnos ligos 18 pav.dantų skausmai 18 pav.dvylikapirštės žarnos skausmai 19 pav.galvos skausmai 20 pav.hemorojus 21 pav.inkstų ligos (inkstų skausmai) 22 pav.kepenų ligos 23 pav.kosulys 15 pav.laringitas 15 pav.liežuvio ligos 18 pav.moters pieno liaukų ligos (mastitas) 24 pav.nosies ligos 25 pav.sąnarių skausmai 20 pav.skrandžio opaligė (gastritas, opaligė)  19 pav.sloga  25 pav.stuburo osteochondrozė („druskų nusėdimas") 26 pav.širdies ligos  16 pav.šlapimo pūslės ligos 27 pav.trumparegystė 14 pav.tulžies pūslės ligos 23 pav.










Iš knygos: "NETRADICINIAI GYDIMO METODAI"